Logotyp funduszy europejskich Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Barwy Rzeczypospolitej Polskiej, Unia Europejska

Braniewo, 01.09.2026 r.

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym ofertowym na sprzedaż samochodu ciężarowego IVECO o ładowności do 3,5 t znak sprawy: ZP.L.01.09.2026

„Wodociągi Miejskie – Spółka z o. o.”, ul. Olsztyńska 10, 14-500 Braniewo zaprasza do udziału w przetargu nieograniczonym ofertowym, znak sprawy: ZP.L.01.09.2026 i prosi o przedstawienie oferty na zakup samochodu ciężarowego IVECO o ładowności do 3,5 t.

Termin składania ofert: 09.09.2026 r. godz. 10:00
Termin otwarcia ofert: 09.09.2026 r. godz. 10:15

Tytuł Rozszerzenie Rozmiar Dodający
ZP.L.01.09.2026 Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym ofertowym na sprzedaż samochodu IVECO
ZP.L.01.09.2026 Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym ofertowym na sprzedaż samochodu IVECO.pdf (1.19 MB) Dodający: Super User
pdf 1.19 MB Super User
Załącznik nr 1 do Ogłoszenia na sprzedaż samochodu IVECO
Załącznik nr 1 do Ogłoszenia na sprzedaż samochodu IVECO.pdf (198.37 KB) Dodający: Super User
pdf 198.37 KB Super User
Załącznik nr 2 do Ogłoszenia na sprzedaż samochodu IVECO
Załącznik nr 2 do Ogłoszenia na sprzedaż samochodu IVECO.pdf (195.70 KB) Dodający: Super User
pdf 195.70 KB Super User
2026_02_02 Iveco Wodocigi Braniewo wycena
2026_02_02 Iveco Wodocigi Braniewo wycena.pdf (2.82 MB) Dodający: Super User
pdf 2.82 MB Super User
Załącznik nr 1 do Ogłoszenia na sprzedaż samochodu IVECO
Załącznik nr 1 do Ogłoszenia na sprzedaż samochodu IVECO.docx (19.65 KB) Dodający: Super User
docx 19.65 KB Super User

Opis Data Zmieniający Porównaj
doc
Data: 01-09-2026 14:05 Zmieniający: Super User
01-09-2026 14:05 Super User
Zmiana załączników
Data: 01-09-2026 14:03 Zmieniający: Super User
01-09-2026 14:03 Super User
kategoria artykułu
Data: 01-09-2026 09:37 Zmieniający: Super User
01-09-2026 09:37 Super User
Utworzono artykuł
Data: 01-09-2026 09:23 Zmieniający: Super User
01-09-2026 09:23 Super User